Budowlana

ozdoba klasyczna naścienna filar
Dekoracyjna
19 kwietnia, 2022
Płot hpl place zabaw publiczne kolorowy
Architektura krajobrazu
19 kwietnia, 2022

Frezowanie CNC dla branży Budowlanej

Każda inwestycja budowlana to różnego rodzaju wyzwania architektoniczne. Bez względu czy mowa o elementach zewnętrznych czy wewnętrznych, projekty wymagają precyzji i użycia określonych materiałów.

Frezowanie w branży budowlanej.

Usługi CNC są idealnych rozwiązaniem dla wielu projektów i realizacji. Branża budowlana korzysta z usług CNC praktycznie na każdym kroku. Dzięki nim dla praktycznie każdego standardowego czy niestandardowego projektu budynku lub wnętrza można dostosować wszystkie elementy które nie tylko charakteryzować się będą oryginalnym designem ale także doskonałym, precyzyjnym wykończeniem.

Jakie elementy obrabiamy CNC dla branży budowlanej?

Dla branży budowlanej jesteśmy producentem:

Elewacje budynków

Wykonane z alucobondu, dibondu lub HPL. Takie elewacje są niesamowicie wytrzymałe i są doskonałą inwestycją na lata.

Balustrad

Odpowiednio zaprojektowane wypełnienia i słupy mogą zmienić charakter wnętrza i zbudować klimat taki jaki oczekiwał projektant wnętrz przy zachowaniu norm odnośnie bezpieczeństwa i wytrzymałości.

Ścianki działowe

Mają być ze stylem i elegancją. Coraz widoczniejszy jest trend powrotu do korzeni open space zaprojektowanych przez Frank'a Lloyd Wright, przez co nietypowe ścianki działowe zapewniające warunki do pracy i kontakt ze współpracownikami zamiast twardych barier wracają do łask.

Ozdobne grawerowania

Panele ścienne, panele akustyczne, panele ażurowe lub panele dekoracyjne, to tylko przykłady możliwości ozdobnych wykonywanych przez Pasote. Doradzimy w przypadku doboru odpowiedniej technologii i kształtu produktu tak aby wykonanie było ekonomiczne, stylowe i funkcjonalne.

Drzwi

Wykonane estetycznie z wytrzymałych materiałów służą latami. Odpowiednio dobierając surowiec z którego będą wykonane mogą służyć jako drzwi do laboratoriów odporne chemicznie, proste w czyszczeniu i szczelne. Dla drzwi do sal konferencyjnych proponujemy wykonanie poprawiające akustykę i zapewniające prywatność. Jeśli chodzi zaś o drzwi biurowe to oprócz frezowań akustycznych niczym w panelach ściennych, możemy wkomponować otwory ze szkłem wpuszczającym więcej światła do pomieszczeń.

Listwy wykończeniowe

doskonale nadają charakter dla przestrzeni mieszkalnych, biurowych i sanitarnych. Pozwalają na zachowanie czystości, a stosując odpowiednie materiały mogą być odporne chemicznie i łatwe w utrzymaniu.

Chodzi Ci coś innego po głowie? Daj nam znać, na pewno damy radę to wykonać!

Wykonujemy usługi w Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Malbork, Starogard Gdański, Tczew, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Grudziądz, Kwidzyn, Pomorskie, Trójmiasto