Motoryzacyjna

kuchnia angielska, kuchnia angielska na wymiar
Angielski
28 kwietnia, 2022
ozdoba klasyczna naścienna filar
Dekoracyjna
19 kwietnia, 2022

Frezowanie CNC dla Motoryzacji

Precyzja, powtarzalność i optymalizacja czasu to kluczowe cechy którymi usługi frezowania CNC mogą zachęcić do siebie branżę motoryzacyjną.

Obróbka CNC w motoryzacji.

W przemyśle motoryzacyjnym obróbka elementów za pomocą maszyn CNC nie jest niczym nowym. Od dłuższego czasu wykorzystuje się ją w czasie produkcji metalowych bloków cylindrów, przekładni, sworzni, zaworów i innych detali. Jednak na tym możliwości produkcji się nie kończą. Z tworzyw sztucznych stosując obróbkę CNC wykonuje się wiele elementów deski rozdzielczej a także wyposażenia samochodu.

Szybkie, ekonomiczne prototypowanie.

Dodatkowo przy pomocy maszyn CNC można bardzo wydajnie wykonywać wszelkiego rodzaju prototypy, niezależnie od tego czy część końcowa będzie wykonywana na nich czy też w innym procesie takim jak na przykład odlewanie.

Inne materiały stosowane w motoryzacji.

Drewno może także znaleźć swoje miejsce w branży motoryzacyjnej. Obrabiane na frezarkach sklejki mogą być stosowane jako elementy zabudów przestrzeni ładunkowej w busach poprawiając tym samym zabezpieczenie ładunku przed uszkodzeniami lub posłużyć do wykonania specjalnych zabudów takich jak regały, półki itp. do zastosowania na przykład w foodtruckach.
Chodzi Ci coś innego po głowie? Daj nam znać na pewno damy radę to wykonać.

Wykonujemy usługi w Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Malbork, Starogard Gdański, Tczew, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Grudziądz, Kwidzyn, Pomorskie, Trójmiasto