Medyczna

Płot hpl place zabaw publiczne kolorowy
Architektura krajobrazu
19 kwietnia, 2022
Gablota reklamowa wystrój wnętrz do galerii
Handlowa
19 kwietnia, 2022

Frezowanie CNC dla branży Medycznej

Elegancja i funkcjonalność powinna zawsze iść w parze w środowisku medycznym. Łatwość w utrzymaniu aseptyki oraz dokładność wykonania to główne atuty którymi powinno się kierować przy wyborze wyposażenia gabinetu medycznego.

Frezowanie w branży medycznej.

Branża medyczna jest wyjątkowa i wymaga odpowiednich narzędzi do prawidłowego funkcjonowania. Blaty wykonane z odpowiedniego tworzywa pomogą w utrzymaniu aseptyki a standy na broszury informacyjne pomogą zagospodarować miejsce poczekalni dla pacjentów oraz utrzymać porządek w połączeniu z czystym, estetycznym wyglądem.
 

Sprawdzone, atestowane materiały.

Podstawowe cechy którymi kierujemy się projektując wyposażenie gabinetów medycznych to trwałość, niezawodność, odporność na częste mycie i dezynfekcję oraz zastosowanie atestowanych materiałów, które są gwarancją najwyższej jakości.

Co jesteśmy w stanie wykonać dla branży medycznej?

Dla branży medycznej możemy zaproponować wykonanie między innymi:
• wyposażenie gabinetów – stoły, szafki itp.
• elementy wystroju poczekalni
• standy na materiały informacyjne
• przesłony
• grawerowane tabliczki na drzwi gabinetów

Chodzi Ci coś innego po głowie? Daj nam znać, na pewno damy radę to wykonać!

Wykonujemy usługi w Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Malbork, Starogard Gdański, Tczew, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Grudziądz, Kwidzyn, Pomorskie, Trójmiasto