Meble i zabudowy do przedpokojów

Szukasz inspiracji? Zerknij poniżej i wybierz wybierz nowy styl dla swojego przedpokoju, a następnie nasi projektanci dodadzą mu wyjątkowości!

 

 

Nowoczesne meble do przedpokoju na wymiar według Twojego pomysłu

Podczas urządzania mieszkania warto jest przyłożyć nieco więcej uwagi do wystroju przedpokoju, który mimo swoich zazwyczaj niewielkich rozmiarów daje spore możliwości aranżacyjne i jednocześnie może zyskać sporo dodatkowej funkcjonalności.

Przedpokój jako wizytówka domu

Przedpokój, hol, przedsionek, wiatrołap – wiele nazw dla jednej przestrzeni w mieszkaniu. Mimo swoich, zazwyczaj, niewielkich rozmiarów jest to pomieszczenie, które pełni wiele bardzo istotnych funkcji. Stanowi ono swoistą wizytówkę mieszkania, gdyż to pierwsze miejsce które widzą odwiedzający nas goście zaraz po przekroczeniu progu. Dodatkowo dla domowników najczęściej pełni ono funkcję przestrzeni przejściowej i niestety w wielu domach właśnie tak jest traktowane, nie do końca poważnie, chciałoby się rzec, że wręcz po macoszemu.

Co powinno znaleźć się na wyposażeniu przedpokoju?

Urządzając przedpokój należy pamiętać o tym, aby go przesadnie nie umeblować. Ze względu na niewielką dostępną powierzchnie, bardzo łatwo jest „zagracić” pomieszczenie i utrudnić korzystanie z niego.

Koniecznie planując przedpokój w swoim mieszkaniu należy dokładnie rozplanować jakie meble będą nam potrzebne oraz w jaki sposób zostaną one rozmieszczone. Bardzo dobrym pomysłem jest wybór mebli o podwójnym zastosowaniu takich jak szafka na buty pełniąca jednocześnie funkcję ławeczki do ich ubierania. Do podstawowego wyposażenia które powinno znaleźć się w każdym holu zaliczyć można:

  • szafa garderobiana
  • wieszak
  • szafka na buty
  • lustro

Dodatkowo bardzo dobrze jeśli uda się wygospodarować miejsce na drobiazgi takie jak klucze, listy itp. Świetnie w takiej roli sprawdzą się niewielkich rozmiarów półeczki.

W jaki sposób urządzić przedpokój?

Hole w domach, powinny być urządzone w dosyć subtelny, minimalistyczny sposób. Ze względu na dość niewielkie rozmiary pomieszczeń należy zadbać o odpowiednie oświetlenie i jasne barwy na ścianach. Przedpokoje najczęściej są pomieszczeniami bez okien przez co zastosowanie odpowiedniego oświetlenia jest kluczowe dla zachowania jego funkcjonalności. W holu powinniśmy zainstalować światła górne i boczne, które doświetlą całe pomieszczenie. Oświetlenie ścienne najlepiej sprawdzi się w pobliżu dużego lustra które jest obowiązkowym elementem wystroju przedpokoju optycznie je powiększającym.

 
 

Style aranżacji przedpokojów

Wybór mebli do przedpokoju to nie jest łatwy proces. Jest to duża inwestycja w bardzo reprezentatywny fragment mieszkania. Istotne jest aby wybrane meble były ergonomiczne i zachowały styl nie tylko pomieszczenia, ale także właściciela. Dlatego stworzyliśmy dla Ciebie księgę inspiracji gdzie możesz znaleźć to co Ci estetycznie odpowiada, a następnie dopracować finalny efekt z zespołem projektowym Pasote.

Przejrzyj kategorie stylistyczne poniżej i daj znać który z nich jest dla Ciebie!

Wykonujemy usługi w Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Nowy Dwór Gdański, Elbląg, Malbork, Starogard Gdański, Tczew, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Grudziądz, Kwidzyn, Pomorskie, Trójmiasto